Tomorrow

MULTINET UP’TAN MESAJ: MULTIGIFT İLE AVANTAJLAR DÜNYASI

MULTINET UP’TAN MESAJ: MULTIGIFT İLE AVANTAJLAR DÜNYASI

Multinet Up’ın ayrıcalıklı çözümü MultiGift ile işletmeler için kolaylıkla değer yaratımı mümkün olurken, çalışanlara da sınırsız özgürlük sunulmaktadır.

Tükiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift, kurumlara %39’a varan vergi avantajı sağlarken, yardımın temin edilmesi, dağıtımı gibi operasyonel süreçleri de ortadan kaldırıyor. Çalışanlar ise gıdadan giyime, ev eşyasından elektroniğe 20.000’e varan noktada diledikleri gibi ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

MultiGift’li olmak için:

  1. www.multinet.com.tr, Whatsapp, 4448736 nolu telefondan veya satış ekipleri vasıtasıyla Multinet Up’a talepte bulunulur,
  2. Multinet Up müşterinin talebine uygun (Çalışan yan hakları, prim hakediş, ödül ödemeleri, yıl dönümleri, bayram hediyeleri gib alanlarda çalışan odaklı alternatif, esnek ve firmaya özel tasarlanmış çözümler) çözüm sunar
  3. Anlaşma sağlandıktan sonra müşteri evraklarını mail veya kargo ile Multinet Up’a ulaştırır
  4. Müşteri talebi kadar kart üretilir
  5. Kartlar Multinet Up tarafından müşteriye kargolanır (Müşterinin tercihine göre kartlar kullanıma hazır bakiye yüklü, aktif olabilir ya da çalışana ulaşınca müşteri tarafından aktive edilir.)
  6. Çalışanlar bakiyelerini gönüllerince gıdadan giyime, elektronikten ev eşyasına 20.000’e varan noktada harcamaya başlayabilir.

Kurban Bayramı yaklaşırken, şirketiniz MultiGift ile %39’a varan vergi avantajı sağlarken, çalışanlarınız da ihtiyaçlarını dilediği yerden özgürce karşılasın.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız

Bu yazıyı paylaş: