Tomorrow

InvenDO Up Programı 3. Dönem Girişimleri Belli Oldu

InvenDO Up Programı 3. Dönem Girişimleri Belli Oldu

Doğuş Grubu’nun aktardığı bilgilere göre, InvenDO Up Programı’nın 3. dönemi için seçilen erken aşama girişimler belli oldu. Bu program kapsamında desteklenen yeni girişimler, Doğuş Teknoloji’nin sağladığı çeşitli avantajlardan faydalanacaklar. Mentorluk, eğitim, Doğuş Grubu’nun iç ve dış müşterileri ile tanışmaları, yatırımcı sunumlarının güncellenmesi, yerel ve global yatırım ağlarına erişim imkanı, teknik yol haritası oluşturma ve potansiyel yatırım fırsatları bu destekler arasında yer alıyor.

InvenDO Up, geleceğin iş dünyasını şekillendirecek projelere destek vermek ve bu projeleri geliştirmek amacıyla kurulmuş önemli bir girişimcilik programı olarak dikkat çekiyor. Bugüne kadar 650’den fazla girişimin başvurduğu InvenDO Up Programı, teknoloji odaklı yenilikçi çözümler için önemli bir platform olarak kabul ediliyor.

InvenDO Up Girişim Hızlandırma Programı’nın yeni dönemine seçilen girişimler arasında şu projeler bulunuyor:

  • Binclusive: Kurumların yazılım ve içeriklerini erişilebilir hale getiren Binclusive, ADA, WCAG gibi standartlara uyum sağlayarak geniş bir kullanıcı kitlesine erişim imkanı sunuyor.
  • Chex: Restoranlar ve benzeri işletmelere akıllı QR çözümleri sunan Chex, müşterilerin menüleri incelemeleri, garson çağırmaları ve geri bildirim paylaşımları gibi işlemleri kolaylaştırıyor.
  • Caspipot: Kullanıcıların dakikalar içinde honeypot hizmetleri oluşturabileceği ve saldırganları takip edebileceği bir SaaS güvenlik çözümü sunan Caspipot, ayrıca saldırı yüzeyi izleme ve ihlal veri kontrolü ile bilgi toplama imkanı sağlıyor.

Bu girişimler, teknoloji ve yenilik odaklı çözümleriyle sektörlerinde fark yaratarak geleceğe yönelik umut veren projeler olarak öne çıkıyor. Doğuş Grubu’nun destekleriyle, bu girişimlerin büyüme ve başarılarına katkı sağlaması bekleniyor.

Bu yazıyı paylaş: