Tomorrow

2020 Yılında Tomorrow’da Önerdiğimiz Tüm Filmler

2020 Yılında Tomorrow’da Önerdiğimiz Tüm Filmler

2020 yılında önerdiğimiz tüm filmler🎇

2020 yılında iş hayatına, yönetime, liderliğe ve farklı bakış açılarına yönelik paylaştığımız öğretici filmleri topluca paylaşalım istedik.

🎬 The Invention of the Lying (Yalanın İcadı) Düşüncesi bile toz pembe hatta imkansız gelen, yalanın hiç olmadığı bir yer haya etmenizi sağlayan film.

🎬 Exam (Sınav) Bugüne kadar deneyimlediğiniz ve bildiğiniz tüm işe alım uygulamalarını unutmanızı sağlayacak bir film.

🎬 Taare Zameen Par (Yerdeki Yıldızlar) Çevremizdeki insanları farklı bir açıdan görmemiz gerektiğini ve farklılıkları gösteren bir film.

🎬 Flash of Genius (Zeka Parıltısı) İnsanın inandığı değerler uğruna neler yapabileceğini ve nelerden vazgeçebileceğini anlatan bir film!

🎬 The Great Debaters – Muhteşem Münazaracılar Münazara sanatını, iletişim becerilerini ve mentorluk sürecini işleyen örnek bir film.

🎬12 Angry Men – 12 Öfkeli Adam Vaka analizi, grup çalışması ve ikna sanatının uygulamasını yaşatan efsanevi bir film.

🎬 King Speech (Zoraki Kral) Hitabet ve sunum becerisini geliştirmenin önemi üzerine muhteşem bir film.

🎬 A Star is Born (Bir Yıldız Doğuyor) Kişisel Kariyer Yönetimi üzerine muhteşem müziklerle süslenmiş ders alınası bir film.

🎬 Boheiman Rapsody Fredy Mercury’nin hayatının bir kısmını konu alan insanın anlam arayışı üzerine etkileyici bir film.

🎬 The Internship – Genç Çıraklar Yetenek kazanımı, yaratıcı düşünme ve staj süreçlerine yönelik bakışınızı şekillendirecek bir film.

🎬 Big – Büyük Basit düşünme ve kullanıcı deneyimine yönelik mesajları ile eğlenceli bir film.

🎬 Şeytan Marka Giyer İş hayatı, kurum kültürü, uyumlanma ve yöneticilik üzerine ders niteliğinde bir film!

🎬 La vita e bella – Hayat Güzeldir Oyunlaştırma ve kullandığımız kelimeleri seçmenin gücünü gösteren harika bir film.

🎬 Moneyball (Kazanma Sanatı) Doğru bir takım kurmanın sadece para ile olmadığını, verilerin başarıdaki rolünü anlatan ders niteliğinde bir film.

🎬 Coach Carter Bir basketbol koçunun liderlik becerileri, takım oyunu ve takım oyuncusu olmakla ilgili anlarını yansıtan muhteşem bir film!

🎬 Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi Bir mucize eseri yaşlı doğup, yıllar geçtikçe gençleşen Benjamin Button’ın hikayesi. İnsan yaşamına ve yaşama bakış açısına yönelik harika bir film!

🎬 Black Mirrror – Dibe Vuruş “Sosyal Kredi” ile ilgili harika bir içerik.

🎬 Limitless – Limit Yok “Beynimizin bugün kullandığımız kısmından daha fazlasını kullansak nasıl olurdu?” sorusuna farklı açıdan yaklaşan farklı bir film.

🎬 American Factory – Amerikan Fabrikası Çinli bir şirket, Amerika’da yatırım yapar ve bir fabrika açarsa, her açıdan kültürleri farklı olan bu iki ülke insanlarının fabrika çatısı altındaki hikayesini anlatan gerçek bir içerik! Keyifli seyirler 🍿

Bu yazıyı paylaş: